Klin

Okładka książki Klin
Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Polski Dom Wydawniczy Cykl: Przygody Joanny (tom 1) powieść przygodowa
powieść przygodowa
837043147x
romans kryminał

Okładka książki Lekarstwo na miłość Jan Batory, Joanna Chmielewska
Ocena 6,9
Lekarstwo na m... Jan Batory, Joanna ...
Okładka książki Trupy polskie Witold Bereś, Piotr Bratkowski, Joanna Chmielewska, Jacek Dukaj, Artur Górski, Irek Grin, Rafał Grupiński, Marek Harny, Andrzej Pilipiuk, Maciej Piotr Prus, Sławomir Shuty, Marcin Świetlicki, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz
Ocena 5,8
Trupy polskie Witold Bereś, Piotr...

Spodziewałam się kryminału a dostałam nie wiem sama co. Jestem bardzo rozczarowana. Książka w ogóle mnie nie wciągnęła. Pomimo ilości stron męczyłam się z nią za długo.

Na półkach: , , , ,

Kocham styl pisania pani Joanny jedyna i niepowtarzalna ❤️

Kocham styl pisania pani Joanny jedyna i niepowtarzalna ❤️

Bardzo zabawna komedia pomyłek o dwóch kopniętych wariatkach :D oczywiście w ten bardzo pozytywny sposób. Postacie celowo mocno przerysowane co sprawia jeszcze większą radość, eh, mieć takie dwie przyjaciółki to marzenie :) Śmiałam się, jak głupek, opętańczo ;P

W tym tomie Joanna jest wyjątkowo nieznośna i zachowuje się potwornie głupkowato!

Jestem rozczarowana. Miało być śmiesznie i intrygująco, a wyszło banalnie i żenująco. Jedna z bardziej irytujących książek jakie przeczytałam.
Dałam dwa plusy więcej dla lektorki na storytel.

Dałam dwa plusy więcej dla lektorki na storytel.

Początek wyśmienity, druga połowa niestety troszkę zbyt przekombinowana, niezrozumiała.

Ależ przeeepadłam dla Chmielewskiej 🙈😅
Klin to pierwsza napisana przez autorkę książka i muszę przyznać, że ten debiut był znakomity.
W tej części główna bohaterka - Joanna, która znana jest już ze swoich impulsywnych zachowań lawiruje między trzema Januszami co oczywiście wpędza ją w kłopoty.
Nieszczęśliwie zakochana w Januszu numer 1, totalnym przypadkiem poznaje Janusza numer 2, który jest tak tajemniczy że momentami bohaterka wątpiła w jego istnienie 😅
W wyniku osobistego śledztwa mającego na celu odnalezienie Janusza numer 2, odnajduje Janusza numer 3, który jest podejrzewany o bycie Januszem numer 2...
Oprócz miłosnych zawirowań, mamy tajemnicze telefony świadczące o tym, że dzięki Januszowi o numerze nieznanym Joanna została wplątana w aferę szpiegowską z wykorzystaniem aparatury nagłośnieniowej.
Lekkość pióra Chmielewskiej nieustannie mnie zachwyca i chyba będę to pisać w recenzji każdej jej książki, bardzo łatwo wsiąkam w kolejne tomy i planuje czytać je dalej 🙈

Ależ przeeepadłam dla Chmielewskiej 🙈😅

Totalny bezsens.

Totalny bezsens.

2013
1956

Kryminalny romans, dociekliwość pierwszym stopniem do piekła. Ale radiowy głos kusi.