Projekt Konstytucji dla Korsyki

Jean Jacques Rousseau Wydawnictwo: Instytut Filozofii i Socjologii PAN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Projet de constitution pour la Corse
Marek Blaszke
Instytut Filozofii i Socjologii PAN
Politologia polityka Korsyka republika korsykańska republikanizm demokracja oświecenie Genua Francja ustrój polityczny konstytucja
Projet de constitution pour la Corse
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Marek Blaszke
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę