Siakuntala

Kālidāsa Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Biblioteka Narodowa: Seria II utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Abhijñānaśākuntalam
Stanisław Schayer
Ossolineum
baśń indie siakuntala śakuntala Abhijñānaśākuntalam
Abhijñānaśākuntalam
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Stanisław Schayer
Biblioteka Narodowa: Seria II
baśń indie siakuntala śakuntala Abhijñānaśākuntalam

Okładka książki Dramat staroindyjski Bhāsa, Kālidāsa
0,0
Dramat staroin... Bhāsa, Kālidāsa
Okładka książki Dywan wschodni. Wybór arcydzieł literatury egipskiej, asyro-babilońskiej, hebrajskiej, arabskiej, perskiej i indyjskiej Abu Said Abulchajr, Omar Chajjam, Chakani, Dźajadewa, Dżami, Abolqasem Ferdousi, Hafez, Fath Ali Szah Kadżar, Kālidāsa, Antoni Lange, Rumi, Sadi z Szirazu, praca zbiorowa
8,3
Dywan wschodni... Abu Said Abulchajr,...