Nothing lasts forever

Sidney Sheldon Wydawnictwo: William Morrow & Company kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
0-688-08491-5
William Morrow & Company
kryminał, sensacja, thriller
angielski
0-688-08491-5

Początek książki dawał nadzieję na więcej, skończyło się na dobrym ale "rzemieślniczym" wyrobie.

Na książkę "Nic nie trwa wiecznie" Sidneya Sheldona natknęłam się przez przypadek poszukując książki Maureen Lee o tym samym tytule. Książka Sheldona miała bardzo dobre opinie, więc postanowiłam ją przeczytać.

Wczoraj otworzyłam ją przez przypadek (znów), bo zaplanowałam inną lekturę na weekend. I jak otworzyłam, tak doczytałam do końca, bo książka bardzo wciąga.

Trzy...

Ktoś napisał, że to książka dobra dla kobiet. Ja nią nie jestem, ale bardzo pozytywnie oceniam lekturę. To kolejna moja książka Sheldona i po raz kolejny się nie zawiodłem. Co prawda można dopatrzeć się pewnych mankamentów, jak np. dla mnie niepotrzebna informacja, że Kate podpisała na siebie wyrok śmierci zgadzając się na udział w zakładzie Kena Mallory'ego. W połowie...

Die Pflicht zu schweigen

Super książka. Wciągnęła mnie jak tylko przeczytałam pierwszą stronę. Polecam.

Z Sheldonem mam pewien problem... Niektóre książki mnie zachwycają a inne są po prostu przeciętne. Nie do końca rozumiem tak dobrej oceny tej właśnie książki. Uważam, ze odstaje od innych, które naprawdę trzymają w napięciu do samego końca. Tu poznajemy ciekawe losy trzech lekarek - przyjaciółek. Przez to też pełno jest medycznych opisów niczym z "Ostrego dyżuru"....

Książka dość dobra, aczkolwiek czytywałam lepsze książki tego autora.

Jeju, czytałam tą książkę wieki temu ale musiała mieć coś w sobie, że zapadła mi w pamięć. Pamiętam, że szybko się ją czytało.

Opowieść rozpoczyna się od końca i po kolei odkrywane są karty tej historii. Zawsze pasjonuje mnie znajomość kobiet przez Sidneya Sheldona i to, że częściej pisze o kobietach i różnorodnych emocjach. To książka, od której nie sposób się oderwać i oprócz tego trochę informacji medycznych i spojrzenie na personel medyczny od kuchni. Niesamowita

Książka opowiada historię trzech lekarek Paige, Honey oraz Kat wynajmujących wspólnie razem mieszkanie. Na początku lektury przenosimy się do sali sądowej, gdzie stajemy się świadkami procesu jednej z nich ( Paige). Powoli, z każdą kolejną stroną książki stopniowo dowiadujemy się dlaczego Paige została oskarżona o zabójstwo a także poznajemy szczegółowo losy z przeszłości...

• Sidney Sheldon
  • Thriller/ Sensacja
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane dawno temu
  • Z biblioteki
  • 2002
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nothing lasts forever