Nieczynne do odwołania

Iwona i Piotr ChodorekAnula Trojanowska Cykl: Nieczynne do odwołania (tom 1) literatura piękna 320 str.
Szara Godzina

Szara Godzina

Kup książkę

Okładka książki Przeznaczenie znajdzie drogę Iwona i Piotr Chodorek, Anula Trojanowska
6,0
Przeznaczenie ... Iwona i Piotr Chodo...
Okładka książki Hiszpański kot Iwona i Piotr Chodorek, Anula Trojanowska
5,9
Hiszpański kot Iwona i Piotr Chodo...

Bardzo fajna, bo o zwierzakach, ale stosunki międzyludzkie jakieś takie drętwe :(. Znowu jakieś schematyczne tragedie, jakby na co dzień nas wszystkich spotykały niewyobrażalne tragedie rodzinne.
Książka nie powaliła mnie na kolana.

Świetnie mi się czytało. Może dlatego, że za swoim piesełem poszłabym no, może nie do piekła, ale przedpiekle murowane.
Widać, że książkę pisali ludzie, którym zwierzęta są bliskie. Bardzo ciepła książka. polecam.

W tej powieści główne role przypadają dwóm braciom — Wojtkowi oraz Mikołajowi. Starszemu dopiero co udało się ukończyć studia weterynaryjne. Natomiast młodszy o przezwisku Miki, ma przed sobą maturę, a wciąż nie jest pewny swojej przyszłej kariery zawodowej. Chociaż obaj bracia są dotknięci tragedią rodzinną, to wątek fabularny opiera się głównie na przeżyciach...

No bo o zwierzętach!!! No jakże bym mogła nie przeczytać. Ale było jeszcze coś co zadecydowało o przeczytaniu tej serii: trzech autorów. Jak może „brzmieć” książka napisana przez trzy osoby?
Całość nie jest zła... ale
Najbardziej podobały mi się te fragmenty w lecznicy... widać fachową rękę przy opisywaniu przypadków chorych zwierzaków lub też przeprowadzanych zabiegów.
Co...

Książka opowiadająca losy młodego weterynarza i jego pierwsze kroki w dorosłym życiu.
Bardzo lekka, przyjemna, idealna na jesienne lub wiosenne wieczory, potrafi objąć nas ciepłą historią, którą chcemy poznać.
Książka na chandrę i gorsze dni.
Polecam, w szczególności osobom kochającym zwierzęta.

To jest cudownie zła książka!
Bohaterowie plastikowi, dialogi drewniane, fabuła cukierkowa.
Ale czyta się to z przyjemnością. Trochę taką masochistyczną, bo to jest zła książka, napisana językiem bardzo prostym i płytkim, szczerze mówiąc dziwi mnie stosunkowo wysoka ocena tej pozycji. Ale sama na pewno sięgnę po kontynuacje :)

Na półkach: , , , ,

Dosyć interesująca. Jeśli ktoś lubi biologię oraz medycynę to jest to książka stworzona dla niego. Można powiedzieć, że promuje zawód weterynarza. Opisana w ciekawy sposób, prostym językiem, a nie w postaci suchych faktów. Bardzo ciekawe połączenie wydarzeń bohaterów z różnymi przypadkami. Nietypowe spojrzenie na zwierzęta, medyczne. Dosyć realistyczne wydarzenia. Chwilami...

Książka jest niezwykle ciepłą i wzruszającą opowieścią o codziennym życiu w klinice weterynaryjnej.
Prześlicznie opisane postępowanie ze zwierzętami , dbanie o nich
i otaczanie ogromną miłością.
Młody lekarz weterynarii bez doświadczenia, stopniowo przekonuje się do swojego zawodu i w końcu odkrywa pasję w pomocy zwierzętom.
Bardzo kocham zwierzaki, szczególnie psy, więc...

1994

Wspaniała książka dla nastolatków. Dla mnie zbyt infantylna.

Książka o niczym. Wątek starej książki - pamiątki rodzinnej - całkiem bezsensu urwany, niewyjaśniony.. Widać, że pisane przez więcej niż jedną osobę, sporo szarpaniny w tekście.

• 2013
  • 2015
  • Legimi
  • Literatura polska
  • 2015
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Nieczynne do odwołania