Zstępuję na barkę słońca. Medytacje o śmierci i zmartwychwstaniu

Okładka książki Zstępuję na barkę słońca. Medytacje o śmierci i zmartwychwstaniu
Eugen Drewermann Wydawnictwo: Uraeus Seria: Biblioteka Club Voltaire religia
2000-01-01
Marian Leon Kalinowski
Religia teologia biblistyka

więcej Więcej

• Do wypożyczenia w biblio.
  • Lista priorytetowa
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
  • Religia i okolice

Dodaj cytat z książki Zstępuję na barkę słońca. Medytacje o śmierci i zmartwychwstaniu