Kler Psychogram ideału

Uraeus
KLERIKER. PSYCHOGRAMM EINES IDEALS
religia
Robert Stiller, Norbert Niewiadomski

Fascynacja kapłaństwem to zjawisko znane nie tylko chrześcijaństwu, choć przez chrześcijaństwo zostało ono w szczególny sposób namaszczone i uświęcone. Większość religii, wśród swoich tradycji i obrzędów związanych ze sprawowanym kultem, zawsze wyodrębniała osobną grupę ludzi, którzy w imieniu całej społeczności, jako ci wybrani i powołani, mieli przed tronem Boga być ich...

• 03. Pap+
  • Lista priorytetowa
  • Chrześcijaństwo
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
  • Religia
  • Niedostępne