W poszukiwaniu straconego dzieła. Studia z zakresu edytorstwa tekstów niezachowanych lub wydawniczo niespełnionych i inne szkice pokrewne

Wacław Walecki Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia (tom 21) językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
Literatura polska Edytorstwo Polonistyka Dzieło utracone
Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia (tom 21)
językoznawstwo, nauka o literaturze
Literatura polska Edytorstwo Polonistyka Dzieło utracone