Kup teraz - 1 oferta w cenie od 29.90 zł do 29.90 zł

9788376420691
Kamil Lesiew
literatura amerykańska

Hej!
To dobra książka do poczytania, nie nabrania wiedzy. Jest przyjemnie napisana, bardzo mocno osadzona w osobie autora, skupia się na jego doświadczeniach co jest miłe pod względem percepcji autentyczności. Osoby szukające podręcznika dla swoich pomysłów raczej się zawiodą ;)

W sam raz na prezent - bankier 1 klasa.

Książka miła choć bez szału. Kilka ciekawych momentów i śmiesznych sytuacji. Lekko się czyta.

dałem opinie 8/10, rewelacyjna książka. bardzo fajnie opisany rynek przemytu i obrotu narkotyków. Jak ludzie główkowali w latach 70' lub 80' i jak cała "machina" działała. Książka to opis postaci i ich przygód codziennych na różnych szczeblach przemytu, od szefów, pośerdników po zwykłych przemytników. Jest tak luźno napisana i przyjaźnie, że przyjemnie się ją czyta i nie...

Niby to na faktach, forma pisana jak powieść. Oczekiwałam więcej, nie jest to moja pierwsza pozycja w temacie mafii, ale pierwsza która tak mało wniosła wiedzy o tym zjawisku. Ostatnia strona, aż śmiechu warta. Cóż niby główna postać/autor zmienił swoje życie i wpadł po uszy. Ale wszystko to takie nonszalanckie. Przeczytałam, nie wrócę i odradzam. Jeśli ktoś ma w kolejce...

Wciągająca lektura o zaskakujących historiach. Ciężko uwierzyć w niektóre wydarzenia. Można odnieść wrażenie, że to zmyślona historia, chociaż trzeba mieć na uwadze, że książka jest osadzona w latach osiemdziesiątych 20. wieku. Myślę, że dziś też coś podobnego się dzieje, ale na innych zasadach. Osobiście polecam fanom nieprawdopodobnych historii, które nie są fikcją.

Książka miła i przyjemnaw czytaniu fajnie opowiedziana historia człowieka który wbrew swoim winom i wypranym setkom milionów jak wynika z książki tak bardzo się nie dorobił (w co za bardzo nie chce mi się wierzyć...) ogólnie książka fajna przyjemna do czytania polecam.
p.s kojarzy mi się z filmem Złap mnie jeśli potrafisz :))

Na półkach: , , , ,

Wspomnienia prawnika zajmującego się praniem pieniędzy z handlu narkotykami w latach 70. i 80. Szczegółowo opisane są metody legalizacji milionowych dochodów z nielegalnych transakcji. Postać bohatera wzbudza narastającą irytację: to inteligentny, ale bardzo cyniczny człowiek, wmawiający sobie, że nie robi nic złego (a robił wiele złego). Rzecz ciekawa, ale bez przepychu....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

42 / 2017

Książka trzymająca poziom. Opisuje narkotykowe z innego spojrzenia, ze strony prawnika. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko było takie proste.
Godna polecenia jeśli kogoś interesuje ta tematyka

• 2013
  • Chcę w prezencie
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • E-book
  • 2018

Dodaj cytat z książki Bankier mafii