Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.91 zł

Grzesznik

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Sinner
Rizzoli/Isles (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Jerzy Żebrowski
literatura amerykańska

Fantastyczna książka. Misternie uknuta intryga zmierzała malymi krokami do wielkiego finału. Co jest fajne u gerritsen to bardzo szczególowe opisy zabiegów lekarskich i chorób co wzbogaca jej książki i jest takim smaczkiem dla fanów thrillera medycznego.

Nieco mniej mnie wciągnął "Grzesznik" niż pierwsze trzy książki z tej serii. Jakoś nie do końca mój klimat, nie mogłam się wczuć w tajemnicę.
Mimo wszystko cudowne Rizzoli I Isles nadrabiają i dla nich warto czytać :)

To była pierwsza książka z tej serii którą przeczytałam, mimo iż to 3 tom zaczęłam właśnie od tej bo zaciekawił mnie wątek śmierci zakonnicy. Książka super, bardzo dobrze się czytało, historia wciąga, śledztwo szybko się toczy. Bardzo dobry kryminał.

Tess Gerritsen nie zawodzi! Kolejna książka od której nie można się oderwać.

Książka mi się podobała i dobrze mi się ją czytało. Dużym plusem jak zwykle są realistyczne, szczegółowe opisy. Fabuła też nie jest zła. Natomiast nie przypadło mi do gustu zakończenie i rozwiązanie akcji. Pomimo to planuję sięgnąć po kolejny tom, bo te opisy i styl pisania Tess Gerritsen są po prostu urzekające!

Miałam bardzo pozytywne nastawienie przez opis książki z tyłu. Mimo to rozczarowałam się rozwiązaniem sprawy. Wyjaśnienie wszystkich wydarzeń katastrofą ekologiczną zawiodło mnie. Oczekiwałam czegoś bardziej ,, drastycznego" i bardziej w stylu Gerritsen. Mimo to nie była zła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra książka! O wiele lepsza niż „Skalpel”. Ciekawie napisana z punktu widzenia dwóch kobiet prowadzących wspólnie śledztwo. Intrygująca fabuła. Trochę brakowało mi akcji, aczkolwiek chyba nie była tu konieczna. I tak książka trzymała w napięciu.

Isles i Rozzoli to duet, który się sprawdza, thrillery z tej serii można brać w ciemno.

Fast food. Wszystko na swoim miejscu, do bólu przewidywalne i przyprawione dla masowego konsumenta. Myślisz, że gotowanie to strata czasu? Nie stać Cię na porządną restaurację? To zapraszam.

Zabójstwo w klasztorze. A tak naprawdę prawie podwójne zabójstwo. Tylko po co i na co komu było zabijać zakonnice? Odpowiedzi na to pytanie szuka detektyw Jane Rizzoli, a pomaga jej Królowa Czerni, Maura Isles. Nietypowy duet policjantki i patolog odkrywa coraz to większe sekrety. Zmarła dwudziestoletnia zakonnica niedawno rodziła. “Człowiekiem jestem i nic co ludzkie…”...

8 225
    2 457