Our kid

Data 1. wydania:
2007-12-27
angielski
literatura współczesna

Mój ukochany autor. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, ze odszedł pół roku temu, a ponieważ brakowało mi jego ksiażek na LC, w hołdzie dla niego postanowiłam dodać jego profil na ten portal.Kto nie zna jego książek (tłumaczenia na język polski niestety chyba nie istnieją)powinien się z nimi zapoznać. Ksiązki Hopkinsa' opisują jego zycie - od najmłodszych lat, po starość....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Our kid