Podróż w świat nadprzyrodzony: prawdziwa historia o prawdziwej mocy

Roger Morneau Wydawnictwo: Orion Plus religia
religia
978-83-60271-13-1
Tomasz Paczuski
satanizm sataniści nawrócenie

" Podróż w świat nadprzyrodzony". Od kilku lat ten tytuł znajdował się na mojej liście książek czekających na przeczytanie, ale dopiero teraz zabrałam się do lektury. A to za sprawą wywiadu z 1982 roku z Rogerem Morneau, autorem " Podróży...", na który natknęłam się przypadkowo w internecie. Opowieść tego człowieka jest niesamowita. Będąc dzieckiem odrzucił Boga z powodu...

Rewelacja. Polecam.

• Ulubione 💕