Historia języka niemieckiego

Aleksander Szulc Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Naukowe PWN
Język niemiecki -- historia
językoznawstwo, nauka o literaturze
Język niemiecki -- historia

Nie jestem (jeszcze) filologiem, ocenić zatem mogę wyłącznie z punktu widzenia absolutnego laika, po prostu interesującego się zagadnieniami lingwistyki. A jako laik dostałam dokładnie to, czego chciałam. Jedyne, czego mi brakowało to mapek, które obrazowo ukazywałyby terytorialny zasięg poszczególnych plemion, a później dialektów.

• TEMAT: Językoznawstwo
  • Na składzie
  • TEMAT: Historyczne
  • Nordycko-germańskie
  • Językoznawstwo
  • FORMA: Podręczniki i opracowania
  • Na domowej półce

Dodaj cytat z książki Historia języka niemieckiego