Przewodnik po filozofii umysłu

Okładka książki Przewodnik po filozofii umysłu Marcin Miłkowski, Robert Poczobut
Okładka książki Przewodnik po filozofii umysłu
Marcin MiłkowskiRobert Poczobut Wydawnictwo: WAM Seria: Przewodniki po filozofii filozofia, etyka
filozofia, etyka
Przewodniki po filozofii
WAM
2012-08-01
2012-08-01
umysł filozofia umysłu

Okładka książki Przewodnik po kognitywistyce Szymon Biduła, Józef Bremer SJ, Arkadiusz Chrudzimski, Adam Chuderski, Mykola Chumak, Mariusz Flasiński, Piotr Francuz, Mateusz Gola, Arkadiusz Gut, Maciej Haman, Marek Hetmański, Piotr Konderak, Grzegorz Króliczak, Marcin Leszczyński, Marta Łukowska, Patrycja Maciaszek, Marcin Miłkowski, Grzegorz J. Nalepa, Edward Nęcka, Jarosław Orzechowski, Robert Poczobut, W.Grzegorz Sędek, Magdalena Senderecka, Marta Siedlecka, Joanna Sztuka, Elżbieta Tabakowska, Ryszard Tadeusiewicz, Michał Wierzchoń, Urszula Żegleń
Przewodnik po ... Szymon Biduła, Józe...
Okładka książki Spór o podmiotowość. Perspektywa interdyscyplinarna Andrzej Dąbrowski, Marek Drwięga, Mateusz Hohol, Błażej Kmieciak, Filip Kobiela, Magdalena Kozak, Wojciech Lewandowski, Paweł Łuków, Marta Łukowska, Kamil Moroz, Karel Novotný, Ewa Nowak-Juchacz, Robert Piłat, Beata Płonka, Robert Poczobut, Marta Siedlecka, Marta Soniewicka, Adriana Warmbier, Michał Wierzchoń
Spór o podmiot... Andrzej Dąbrowski,&...
Okładka książki Analityczna metafizyka umysłu: najnowsze kontrowersje Marcin Miłkowski, Robert Poczobut
Analityczna me... Marcin Miłkowski, R...