Dyskusje o książce Hobbit. Niezwykła podróż. Gry i zabawy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807    Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia
20 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Sprzedam/Wymienię (lipiec 2016)
Witam, po ile Klątwa Tygrysa?
7 lata temu
Filmowe wydania książek. Jak skończyć z tą beznadzieją?
Mnie to zupełnie nie przeszkadza, jeśli plakat jest ładny. O wiele bardziej mnie denerwują prawie identyczne okładki różnych książek (zdjęcia użyte wielokrotnie).
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7