Układ doskonały

Jennifer Probst Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Marriage to a Billionaire (tom 1) literatura piękna
The Marriage Bargain
Akapit Press
The Marriage Bargain
Marriage to a Billionaire (tom 1)
literatura piękna
2013-02-06

Przyjemne czytadło. Nic odkrywczego w nim nie było, ale historia Nicka i Alexy, która ma jeszcze źródło w dzieciństwie, bardzo mnie optymistycznie nastroiła.

Jakieś to takie słabe. Niby wiadomo że fabuła oklepana i od razu znamy zakończenie ale dla mnie brak konsekwencji w grupie docelowej książki. Raz główna bohaterka bawi się we wróżby co pasuje do książek dla nastolatek. Potem są namiętne sceny a jeszcze w innych momentach ckliwości. Jakoś słabo się to czytało na koniec czytałam po 1 zdaniu na stronę.

Szału nie robi, ale jak nic innego nie ma pod ręką to można przeczytać ;)

Wow... Mnie się podoba. śmiesznie ale romantycznie. Trochę zwariowana ale jak dla mnie trafiona. Nie jest nudna, co z tego że od razu wiadomo jaki będzie finał przecież innego nie oczekuje. Bardzo mnie wciągnęła to chyba jakiś urok :-)

2040

Przeczytana na jednym wdechu, lekka łatwa i przyjemna :D

Bardzo zabawna i goraca historia. Czyta sie lekko i przyjemnie

Niedzielne popołudnie i książka przeczytana, lekka, momentami zabawna, momentami gdzieś nawet wzruszająca, dobrze napisana.

Bardzo lubię książki w których głowni bohaterowie zawierają układy, z których zawsze powstaje wielka miłość. Tak było w przypadku Aleksy i Nicka. Oboje nie przepadali za sobą , zwłaszcza Aleksa jak przed laty chłopak ją wyśmiewał i złamał jej serce. Chcąc uratować swój dom i zadłużoną rodzinę, Aleksa postanawia wyjść za Nicka, który też zyska na małżeństwie, dostanie...

To moje 1 spotkanie z tą autorką .
Książkę dostałam od koleżanki która też jest molem książkowym .

Co mogę powiedzieć o tej pozycji to 1 tom serii . Fabuła ciekawa , chodź jak w romansie przewidywalna . Główna bohaterka jak dla mnie fajnie wykreowana , główny bohater irytował mnie nadzwyczaj. Przeważnie to bohaterka mnie doprowadza do szału , ale to on w tej ksiazce...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

polecam jak mi polecono