Życie codzienne w średniowiecznym Krakowie

Antonina Jelicz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Życie codzienne historia
Państwowy Instytut Wydawniczy
Kraków miasto średniowiecze społeczeństwo Małopolska
historia
Życie codzienne
Kraków miasto średniowiecze społeczeństwo Małopolska

Przeczytane dawno temu, ale pamiętam, że była to dość solidna pozycja. Najbardziej utkwiło mi w pamięci jak polscy, czescy i węgierscy studenci zmawiali się i obrzucali kamieniami bursę zamieszkaną przez studentów z niemiec.

Dyskusje

• Historia