W stronę podmiotowości. O emocjonalności, tożsamości, dobrych uczynkach i pożytkach płynących z porannego wstawania

Dorota KarwowskaDominika Maison Wydawnictwo: Smak Słowa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-62122-40-0
Smak Słowa
afekt intelekt psychologia społeczna Maria Jarymowicz emocjonalność tożsamość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-62122-40-0
afekt intelekt psychologia społeczna Maria Jarymowicz emocjonalność tożsamość
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę