rozwiń zwiń

Okładka książki W stronę podmiotowości. O emocjonalności, tożsamości, dobrych uczynkach i pożytkach płynących z porannego wstawania
Dorota KarwowskaDominika Maison Wydawnictwo: Smak Słowa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Smak Słowa
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Psychologia konsumenta Dominika Maison, Katarzyna Stasiuk
Ocena 7,6
Psychologia ko... Dominika Maison, Ka...
Okładka książki Polki. Spełnione Profesjonalistki, Rodzinne Panie Domu czy Obywatelki Świata? Dominika Maison, Katarzyna Pawlikowska
Ocena 5,3
Polki. Spełnio... Dominika Maison, Ka...