Pomocy, będziemy dziadkami!

poradniki
2013-01-08
83-7489-439-5
dziadkowie wnuki

Szczerze mówiąc nie doczytałam książki do końca. Zainteresowałam się nią, żeby podarować rodzicom i teściom, którzy wkrótce staną się dziadkami. Zależało mi, żeby książka pokazywała, jak powinien wyglądać wkład dziadków w wychowanie dziecka, a głównie jakich błędów nie popełniać i uświadomić, że współpraca z rodzicami wnuka jest bardzo istotna. Dodatkowo ciekawe wydawały...

Poradnik rodem z dodatków do Pani Domu. W mojej ocenie nieprofesjonalny i mało pomocny.

Bycie dziadkami to prawdziwa radość! Jednak co robić, by nie wywołać konfliktu ze świeżo upieczonymi rodzicami? Jak można pomóc w wychowywaniu wnuków? I co robić, gdy nasze pociechy mają jakiś problem?
Autor książki w bardzo przystępny sposób tłumaczy rolę dziadków w życiu i wychowaniu nowego członka rodziny. W jednym z pierwszych rozdziałów przypomina czego można się...

• 2013
  • 2019
  • Miałam, ale wymieniłam / oddałam do biblioteki ;)
  • A - do wypożyczenia w B. Pedagogicznej
  • Przeczytane (2013 r.)
  • Ciąża i macierzyństwo
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pomocy, będziemy dziadkami!