Ryby wód polskich

Andrzej Rudnicki Wydawnictwo: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych Seria: Atlasy zoologiczne turystyka, mapy, atlasy
Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych
turystyka, mapy, atlasy
Atlasy zoologiczne

Pierwsze zetknięcie się z takim bogactwem świata fauny wodnej w dzieciństwie. I od razu fascynacja - zapewne dzięki świetnym ilustracjom i grafikom Janusza Towpika. Bardzo bogaty atlas, zawierający mnóstwo szczegółów specjalistycznych.

• Ryby
  • Książki młodości
  • Biblioteczka C1
  • Pisarz
  • Regał 3
  • W naszej bibliotece
  • Półka 6-3

Dodaj cytat z książki Ryby wód polskich