ABC polszczyzny

Jan Miodek Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Dolnośląskie
język polski polszczyzna języki słowiańskie historia języka
językoznawstwo, nauka o literaturze
język polski polszczyzna języki słowiańskie historia języka

Wydanie - ładne, treściowo - dobra, ale cóż z tego, skoro mimo jedynie 48 stron zmuszałam się do jej dokończenia... Może to wina problematyki, niezbyt porywającej, a może (nomen omen) języka autora. W każdym razie dla mnie była to lektura raczej męcząca, choć z podstawami językoznawstwa jestem zapoznana.

• Językoznawstwo
  • Humanistyka
  • 8) Literaturoznawstwo
  • Fragmenty
  • Bralczyk, Miodek, językowa poprawność, językoznawcze
  • 2012
więcej mniej

Dodaj cytat z książki ABC polszczyzny