Autobiografia

Czytelnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
8307020387
Piotr Skurowski

Jakby Twain wiedział, że zostanie nazwany ojcem amerykańskiej literatury prawdopodobnie, powiedziałby coś w stylu: "A któż inny mógłby w jednej osobie zaprezentować próżność tego kraju?". Pisarz często duma nad tym, jak dobrze wyszedł na swoim lenistwie, daje prztyczek w nos wszystkim sumiennym niewolnikom kapitalizmu. Zdaje się drwić z systemu, który nagradza obiboków,...

Uwielbiam autobiografie, a tak ciekawych ludzi w szczególności. Dystans do świata i do siebie samego - chciałbym tak potrafić. Kto lubi świat Tomka Sawyera - zakocha się w tej książce. Jest po prostu REWELACYJNA.

• Chcę w prezencie
  • Biografie