Przysięga Smoka

Kristin CastPhyllis Christine Cast Wydawnictwo: Książnica Cykl: Dom Nocy literatura młodzieżowa
Dragon's Oath
Donata Olejnik
wampiry dom nocy Cast

Okładka książki Spells Trouble Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
0,0
Spells Trouble Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Found Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Found Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Forgotten Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Forgotten Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Lost Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Lost Kristin Cast, Phyll...
Okładka książki Loved Kristin Cast, Phyllis Christine Cast
10,0
Loved Kristin Cast, Phyll...

Krótka opowieść, którą bardzo szybko się czyta. Bardzo także ciekawa. Opowiada historię miłości i cierpienia Smoka Lankforda. Polecam!

Książkę czytało się szybko, styl pisania autorek bardzo dobry, przez co lektura pod tym względem była przyjemnością.

Bohaterów pojawia się kilku, niestety ale nie związałam się z nimi, a ich los był mi obojętny.

Fabuła była okej, książkę przeczytałam za jednym razem. Niektóre rozdziały były lepsze, a inne gorsze.

Mimo wszystko zachęcam do przeczytania, książka jest miłą...

Kupiłam ją z sentymentu do cyklu "Dom Nocy". Lekka lektura, nie wymagająca zbytniego skupienia na treści. Taka na zabicie czasu. Dobra do przeczytania w podróży lub w poczekalni. Ale w sumie gdybym jej nie przeczytała nic bym nie straciła.

Ten dodatek do serii czyta się naprawdę szybko. Bardzo mi się podobało że było bardzo malutko kolokwialnego języka. Poznajemy tutaj Smoka i Anastasie za młodu. Ciekawe że Smok jest przedstawiony jako taki amant. Myślę że ta nowelka wcale nie musiała powstawać ale miło zobaczyć początki wielkiej miłości.

Młodzieżówka w stylu zmierzchu

"Przysięga Smoka" jest bardziej opowiadaniem niż powieścią ale została napisana z rozmachem i wciągająco. Nie ma tu infantylnych dialogów dla nastolatek a postaci zbudowane są bardzo sensownie i nie budzą wątpliwości bądź irytacji. Wydarzenia nie są przewidywalne, co ostatnio bardzo często się zdarza w tego typu powieściach ale i na szczęście nie ma ich też zbyt wiele i...

Nie była taka zła jak się spodziewałam. Przyjemna odskocznia od lepszej literatury, ale na dłuższą metę naiwność i przewidywalność tej książki byłyby dość rażące.

"Przysięga smoka "jest jedną z czterech krótkich nowelek stanowiącymi uzupomnienie serii. Cóż, mogę powiedzieć. ..

Czytałam juz "Klątwę Neferet "i musze powiedzieć ze, te nowelki są znacznie lepsze niż sam główny cykl.

Mamy w nich lepsze słownictwo i bardziej dojrzałych; charyzmatycznych bohaterow.

Tym razem możemy poznać młodość i historię miłości Bryana Smoka...

Kolejna część a raczej dodatek słynnej serii stworzonej przez matkę z córką dom nocy.

Można spokojnie nazwać ją dodatkiem gdyż nie opowiada ona o kolejnych przygodach młodych bohaterów.

W tej części poznajemy młodość Bryana Smoka Lankforda i po części jego ukochanej Anastazji.

Dodatek jest dosyć krotki bo ma jedynie około 150 stron. Czyta się go całkiem przyjemnie....

Książka bardzo mi się podobała. Miło czyta się o młodości kogoś kogo zna się jako dorosłego. przyznam się, że nie wiedziałam że Anastasia jest starsza od Smoka. Ale to słodkie. Szokiem było dla mnie to że ze Smoka był taki kasanowa ;) Książka lekka, miło się czyta. Polecam ;)

Dyskusje

1 303