Bad Reputation : The Unauthorized Biography of Joan Jett

2011-11-15
Data 1. wydania:
2011-11-15
angielski
muzyczne muzyka biografie joan jett the runaways cherie currie

Jako fanatyczka Joan Jett i The Runaways na początku myślałam że wiem o niej praktycznie wszystko, ku mojemu miłemu zaskoczeniu myliłam się.
Książka bardzo dobrze opisuje historię Joan i The Blackhearts,zawiera także dużo ciekawych szczegółów (np: jaki magazyn pornograficzny Joan kupowała najczęściej, lub w jakich okolicznościach "zdobyła" bliznę na skroni i policzku)
Książka zawiera również bardzo fajne zdjęcia.

Polecam, a ku lepszemu poznaniu historii The Runaways polecam także autobiografię Cherie Currie "Neon Angel: A Memoir of a Runaway"

Dodaj cytat z książki Bad Reputation : The Unauthorized Biography of Joan Jett