Gwiazd naszych wina

Bukowy Las
2013-02-06
2013-02-06
Magda Białoń-Chalecka
John Green literatura młodzieżowa choroba nowotwrów miłość
Inne

Oficjalne recenzje i

Zostawić po sobie ślad

1097 48 165

Jedna z lepszych książek jakie czytałam, jest piękna i wzruszająca. Polecam przeczytać ją każdemu!

nudna, bardzo przewidywalna, za dużo opisów, trochę wattpad vibe, po prostu nie dla mnie ://

Piękna książka. Płakałam na niej i to bardzo bez chusteczek się nie obejdzie. Piękna opowieść o miłości jak i o wytrwałości.

Ksiązka o raku i nastoletniej miłości ze śmiertelnym skutkiem musi mieć wysokie noty. Tak jak książki z Auschwitz w tle. Smutne.

Śliczna wzruszająca opowieść o pierwszej miłości. Genialnie wykreowani bohaterowie, podczas czytania łatwo się do nich przywiązałam.

Książka ta pozostawia po sobie ogromne wrażenie. Nie da się od niej oderwać. Historia piękna, wzruszająca, nie da rady się przy niej nie rozpłakać.

Wzrusza, potrafi zmienić sposób postrzegania niektórych rzeczy, traktuje o kruchości i przemijalności w sposób... dosyć bezpośredni. Bardzo skłania do autorefleksji.

Bardzo wartościowa książka. Motywem przewodnim są choroby, jak z nimi żyć, jak oswoić się ze świadomoścą, że życie jest kruche i krótkie. Na pewno warto przeczytać i poznać świat z perspektywy młodych osób, które zostały dość mocno doświadczone przez życie. Książka pozwala także docenić to, co się ma ☺️
Polecam

Polecam

Opowieść typowo dla nastolatków, a wzruszy każdego.

Opowieść typowo dla nastolatków, a wzruszy każdego.

Czytanie tej książki było czystą przyjemnością mimo trudnej tematyki jaka została w niej poruszona.
Piękna, ale też bardzo smutna opowieść o miłości, przyjaźni i chorobie.
Z pewnością historia bohaterów skłania do refleksji. Wprowadza w zadumę.
Jeśli ktoś ma wątpliwości czy nie jest to typowa opowieść dla nastolatków stworzona w celu wyłącznie zarobkowym to pragnę je rozwiać. Książka mimo, że opowiada historię nastolatków jest bardzo dojrzałą lekturą.

Piękna, ale też bardzo smutna opowieść o miłości, przyjaźni i chorobie.
Z pewnością historia bohaterów skłania do refleksji. Wprowadza w zadumę.