Czary i oczarowania

Czytelnik
Opowiadanie polskie -- 20 w. czary oczarowania Stanisław Kowalewski
literatura piękna
Opowiadanie polskie -- 20 w. czary oczarowania Stanisław Kowalewski

Książka składa się z dwunastu powieści – dłuższych jak i krótszych. Są naprawdę różnorodne. Na przykład o astrologi, seksie bez zobowiązań, pamięci o rodowodzie, zniszczonych pałacykach, czy egzaminach studenckich. Poznajemy osoby, które moglibyśmy spotkać w naszym życiu. Powieści te ostrzegają nas przed takimi osobnikami. Przynajmniej tak to odebrałam. Jakby krzyczały: nie...

• Literatura polska
  • Z dzieciństwa i młodości