Dlaczego kupujemy

Underhill Paco Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
MT Biznes
poradniki

Absolutnie fantastyczna !
Analiza zachowań konsumenckich nie na podstawie deklaracji i ankiet - ale obserwacji klientów w punkcie sprzedaży.
Genialne !!!

Książka niestety już się zdezaktualizowała w wielu miejscach choć ogólny rys wciąż jest ten sam i chyba jeszcze długo będzie - tak długo, jak będziemy korzystać ze stacjonarnych sklepów... Ciekawa pozycja.

Jestem zachwycony pozycją. Kupiłem ją z czystego przypadku. Jednak treść książki zachwyca i jest to zdecydowanie pozycja dla praktyków biznesowych. Sam cukier w cukrze.

• Chcę w prezencie
  • Biznes
  • Psychologia
  • Biblioteka
  • Do kupienia
  • Warto przeczytać
  • Moje własne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dlaczego kupujemy