Dlaczego kupujemy

Okładka książki Dlaczego kupujemy
Underhill Paco Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
MT Biznes

Jestem zachwycony pozycją. Kupiłem ją z czystego przypadku. Jednak treść książki zachwyca i jest to zdecydowanie pozycja dla praktyków biznesowych. Sam cukier w cukrze.

Książka niestety już się zdezaktualizowała w wielu miejscach choć ogólny rys wciąż jest ten sam i chyba jeszcze długo będzie - tak długo, jak będziemy korzystać ze stacjonarnych sklepów... Ciekawa pozycja.

Absolutnie fantastyczna !
Analiza zachowań konsumenckich nie na podstawie deklaracji i ankiet - ale obserwacji klientów w punkcie sprzedaży.
Genialne !!!

Absolutnie fantastyczna !
Genialne !!!

Dodaj cytat z książki Dlaczego kupujemy