Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Six Years
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki
morderstwo

Ok, ale przynudzała przez ciągłe powtórzenia.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Harlana Cobena. Historia trafiła w mój gust czytelniczy. Czyta się niezwykle szybko. Realistyczne postacie. Główny bohater to typ osoby, którą się lubi lub nie, we mnie wzbudził sympatię swoim uporem w dążeniu do celu.

Autor stworzył świetną intrygę, w pewnym momencie nieźle się pogubiłam. Miałam wrażenie, że Jake cierpi na pewnego...

Pierwsza książka Cobena którą machnąłem całkiem przypadkiem. Odrazu mi wpadła w gust. Polecam bardzo i zachęcam do tego autora świetnych kryminałów ;)

Od książek Cobena nie sposób się oderwać!

Powieść pt. "Sześć lat później" opowiada historię Jake'a Fishera. Jest on wykładowcą na Uniwersytecie Lanford. Przed sześcioma laty w Vermont poznał Natalie, utalentowaną malarkę. Zakochali się w sobie bez pamięci. Brzmi jak początek dobrej powieści romantycznej? Nic z tego. Ukochana nagle porzuca Jake'a, by wyjść za niejakiego...

Kolejna dobra intryga spod pióra Cobena. Wiele tajemnic, mylenia tropów i niespodziewane zakończenie. Wszystko klasycznie dla tego autora.

7,5/10

Uwielbiam Cobena, za to, że w każdej jego książce wszystko ma sens i nic nie jest z przypadku. Każda postać ma swój rys charakterologiczny, a jej decyzje są z nim zgodne.
Książka przeczytana z dużą przyjemnością.

Nic mnie tu nie urzekło, fabuła hmmm.. przeciętna,dużo opisówek, Thriller? 🤔 Nie zauważyłam 🙈
Ogólnie już od początku motyw desperata z obsesją, który nie potrafi się uwolnić od kobiety przez tyle lat i drąży i gnębi jej temat był wręcz żałosny, odrealniony totalnie.

Jest to pierwsza książka Cobena z jaką się zetknęłam, i szczerze jestem mega zawiedziona. Fabuła w sama w sobie nie jest zła, ale z thrillerem ma mało wspólnego. Zakończenie było tak denne, i przewidywalne, że ręce opadają.

Od tej książki zacząłem swoją przygodę z książkami Cobena, dawno ją czytałem i pamiętam że nie mogłem się oderwać od niej i na pewno jeszcze do niej będę chciał po latach wrócić.
Oceniam ją jako kryminał, a że mało jest kryminałów lepszych od tej książki, dostaje ode mnie 9.

Pierwsze spotkanie s Cobenem i przyznam że mi się podoba. Akcja toczy się praktycznie cały czas bez zbędnych przestojów. Trzyma w napięciu i nie chce wypuścić czytelnika na przerwę. Polecam.

6 554
    2 846