Kochanka

ebook e-book powieść erotyczna powieść komediowa powieśc awanturnicza
literatura obyczajowa, romans
ebook e-book powieść erotyczna powieść komediowa powieśc awanturnicza

Super, kiedy nastepna ksiazka

Książka z gatunku łatwych ,lekkich i przyjemnych.Ma dawać wrażenia rozrywkowe. Mi osobiście dała.Nie jest to książka nad którą mamy rozmyślać co poeta miał na myśli.Troszkę śmieszna trochę naiwna.Szybko się czyta , nie jest obszerna i pisana jest nieskomplikowanym językiem.

Hmm.. dosyć ciekawa, intrygująca, a hmm dlatego, że czekam na dalszą część

Nie wiem co mnie skusiło - może ten opis wydawcy sugerujący, że to książka rozrywkowa pełna dobrego humoru?
Dotrwałam do końca i odłożyłam z niesmakiem.

Na półkach: , , , , ,

Franek to mąż Mirki oraz ojciec trojki dzieci, synka i dwóch córeczek. Na co dzień pracuje w firmie budowlanej jako przedstawiciel handlowy. To właśnie w pracy poznał swoją kochankę, Andżelikę. Sam nie wie, dlaczego właściwie znalazł sobie drugą kobietę, z którą potajemnie zaczął romansować. Uważał dotąd, że jego małżeństwo jest udane. Dochodzi z czasem do wniosku, że pora...

• 2013
  • Posiadam eBook