Dyskusje o książce Cisza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (MARZEC 2015)
Bardzo chętnie bym się wzięła za łzy diabła. Miłego czytania :)
9 lata temu
Najlepsze książki górskie - co polecamy ?
Wspaniale, że trafiłam na ten wątek! Przygodę z literaturą górską zaczęłam od Piotra i Olgi Morawskich, potem zeszłoroczna tragedia pod Broad Peak, która poruszyła mnie bardzo... i książka "Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak". Teraz czytam "Ucieczkę na szczyt" i wiem, że na tym nie poprzestanę! Dzięki Wam za kolejne tytuły!
Inspirujące książki podróżnicze
Dla mnie to będzie Cejrowski: Rio Anaconda ale też Kazimierz Nowak Rowerem i Pieszo przez Czarny Ląd Dodam, że lubię podróżować, ale powiem więcej uważam, że Polska jest pięknym krajem i nie doceniamy go a tutaj także możemy zaszyć się w głuszy!
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2013)
forbes: Poszukuję:  Delirium Delirium  Pandemonium Pandemonium  Requiem Requiem poszukuję jeszcze:  Piękne Istoty Piękne Istoty
[Zakończony] Recenzenci tygodnia 3. czerwca - 9. czerwca
Spóźnione, ale szczere gratulacje dla zwycięzców :)