Austenland

literatura piękna
angielski
Jane Austen

Na półkach: , , , ,

Ta książka jest po prostu urzekająca. Na szczęście nie jest to kontynuacja żadnego z dzieł Jane Austen. Tak naprawdę to zupełnie współczesna historia, której akcja toczy się w wymyślonym przez autorkę (a może takie miejsca istnieją rzeczywiście?) Austenland - miejsca w którym za zawrotną sumę pieniędzy każda miłośniczka J.A. może przenieść się do czasów Regencji.
Czyta się...

Książka powinna dostarczyć rozrywki nie tylko fanom Jane Austen. Oczywiście znajomość książek Austen pozwala wychwycić sporo smaczków, ale i bez tego dobrze się ją czyta.
Jane Haynes, mimo jej czasami zupełnie nieracjonalnych wyborów sercowych, da się polubić.
Z całą pewnością książka zachęca do rozejrzenia się za jakimś stowarzyszeniem LARPa (Live action role playing)...

• Romans
  • EBOOK