Kuchnia. Produkty spożywcze z czterech stron świata

Okładka książki Kuchnia. Produkty spożywcze z czterech stron świata
978-83-7705-035-4
Marek Byczyński, Anna Ferdek
kuchnia składniki produkty kulinaria

więcej Więcej

Fascynujące wydanie książki. Jest po prostu piękna, a do tego zawiera cenne informacje, które są przydatne w kuchni i nie tylko. Dla osób lubiących gotować, poznawać nowe smaki, oryginalne warzywa, owoce, zioła itp. książka ta jest kompendium wiedzy.

Piękne kompendium wiedzy o surowcach kulinarnych - od przypraw po mięso. Wydana z rozmachem, pełna ilustracji wysokiej jakości i ciekawych informacji. Jedyne, co można jej zarzucić, to niedosyt informacji o kulinarnych zastosowaniach.

• Mamy na półce
  • Kuchnia
  • Do kupienia przed wyjazdem
  • Kuchnia i okolice
  • Chcę w prezencie
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Kuchnia. Produkty spożywcze z czterech stron świata