Cień spadochronu

Okładka książki Cień spadochronu
Edwin Rozłubirski "Gustaw" Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej literatura piękna
literatura piękna
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
1986-01-01
1986-01-01
831107268X

Tą książkę przeczytałem pare razy kilka razy pobieżnie podobała mi się

Tą książkę przeczytałem pare razy kilka razy pobieżnie podobała mi się

Książka do której mam sentyment. Część opowiadań jest socjalistyczną propagandą, ale niektóre poruszają problemy uniwersalne, aktualne również dziś. Warto przeczytać, oczywiście biorąc poprawkę na czasy, gdy ta książka została napisana.

Dodaj cytat z książki Cień spadochronu