Cień spadochronu

Edwin Rozłubirski "Gustaw" Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej literatura piękna
831107268X
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
literatura piękna
831107268X

Tą książkę przeczytałem pare razy kilka razy pobieżnie podobała mi się

Książka do której mam sentyment. Część opowiadań jest socjalistyczną propagandą, ale niektóre poruszają problemy uniwersalne, aktualne również dziś. Warto przeczytać, oczywiście biorąc poprawkę na czasy, gdy ta książka została napisana.

• Pisarz
  • Zbiory z Harcówki
  • 2019
  • Papier
  • Historia,Militaria
  • Przeczytane 2018
  • Polska

Dodaj cytat z książki Cień spadochronu