Spooksville: The Little People

literatura dziecięca
angielski
978-0671550677
Spooksville Spook City fantastyka przygoda elfy krasnoludki wróżki

Trudna sprawa z tą książką!
Z jednej strony, ciekawy rozwój akcji zaskoczył mnie bardzo pozytywnie po takim sobie początku, z drugiej - dość mocno rozczarowało niesatysfakcjonujące zakończenie. Recenzja wyszła mi nad wyraz obszerna, tak więc na wstępie zaznaczę, że nie mam z reguły wielkich wymagań co do intrygi w tego typu książkach (skierowanych przecież do dzieci), ale...

• 2012
  • Po niemiecku