Izolda Kiec Wydawnictwo: Rebis publicystyka literacka, eseje
8371204590
Rebis
publicystyka literacka, eseje
8371204590

Rzetelna opowieść o Halinie Poświatowskiej, demaskująca jej grę z czytelnikiem i przedstawiająca ewolucję z poetki miłości do poetki kultury i filozofii.

Bardzo ciekawa książka przybliżająca sylwetkę poetki i jej twórczość.Zawiera interesujące informacje o jej relacjach z Ireneuszem Morawskim, zawiera fragmenty listów,wierszy, wypowiedzi osób znających Poświatowską.Autorka analizuje niektóre wiersze poetki. Polecam.

• Halina Poświatowska
  • 2013