Wiedźmin tomy 1-7

Wiedźmin Geralt magia potwory literatura polska
fantastyka, fantasy, science fiction
Wiedźmin Geralt magia potwory literatura polska

Polecam

Myślę, że tu nie ma co za dużo mówić. Weź książki do ręki i czytaj :) Obowiązek!

Co tu mogę powiedzieć?
Genialna seria i tyle. Co tu więcej dodać? Czy jest sens się rozpisywać?
Najlepsza seria fantasy. Świetni bohaterowie, super wątki, bardzo wciągająca akcja i bardzo dobry styl pisania, który nie pozwalał mi się oderwać od czytania.
Cały cykl przeczytany dwukrotnie.
Coś podejrzewam, że w tym roku przeczytam go jeszcze raz.

Cóż mam więcej się rozwodzić, arcydzieło, numer 1 oraz najlepszy przykład dla polskich pisarzy fantastyki. Czytało się owe książki z wypiekami na twarzy, pochłonięta w około miesiąc. Cudo i jedna z lepszych o ile nie najlepsza opowieść fantasy jaką czytałem.

Klasyka ; ) Więcej niż warto. Polecam.

Jedna z lepszych serii fantasy. Dla mnie najlepsze polskie fantasy. Świetny świat, fabuła i interesujące postacie. Jak już zaczęłam to pochłonęłam całą serię bardzo szybko więc polecam serdecznie. :)

klasyka polskiej fantasy
w ramach odświeżenia genialne słuchowisko Fonopolis

Żadna ze mnie fantasy girl, ale to jest przecież ponadczasowa opowieść o konieczności walki o planetę, gloryfikacji pacyfizmu, o miłości i wierności ideałom. Nawet moja mama powinna to przeczytać. A moja mama dobija sześćdziesiątki ;)

Super wydanie :)

Moje spotkanie z Sagą nastąpiło wiele lat temu, od tego czasu raz na parę lat wracam do niej by sobie przypomnieć szczegóły, które umykają. Polecam każdemu kto lubi fanstasy, ale i nie tylko, opowieść warto poznać chociażby dla walorów literackich, opisów, dialogów no i fabuły która wciąga i nie raz zaskakuje :)

Dyskusje

5 577