Afrykanie. Dzieje kontynentu

John Iliffe Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Historiai historia
Africans: The History of a Continent
Justyn Hunia
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Afryka Afrykanie historia Afryki afrykanistyka osadnicy niewolnicy kolonie kolonializm historia powszechna
Africans: The History of a Continent
historia
Justyn Hunia
Historiai

Do redaktorów wielka prośba: większa czcionka, większe akapity, śródtytuły, wytłuszczenia, ramki - cokolwiek, by dało się to czytać. Akademickie nie musi oznaczać straszne.
Sama książka ciekawa - np daje pomysł do tłumaczenia, dlaczego Afryka jest w kiepskiej kondycji, co się zadziało

• Afryka
  • ♫ Ten za łukiem rzeki świat ♫
  • Zakupy
  • Historia narodów i państw
  • Zwyczaje,obyczaje,kultura
  • AFRYKA