Nie mów nikomu

kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki
coben nie mów nikomu thriller

Opinie [1 195]

Po książkę tego autora sięgnęłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pełna akcji , zaskoczenia i wciągająca . Jak już zaczniesz , to się ciężka Ci ją odłożyć. Polecam w 100% . ☺️

Super

SPOILERY, NIE CZYTAJ, PRZED SKOŃCZENIEM KSIĄŻKI!

Szczerze mówiąc przejrzałem ją na wskroś kilka razy. Plot twist z ostatniej strony według mnie jest tragiczny i kompletnie nie ma sensu. Jak można zabić kogoś, pójść sobie na spacer, wrócić i odkryć, że ciała nie ma. I nigdy nie rozmawiać o tym ze swoją żoną. Odrzucam tę próbę odwrócenia akcji jeszcze raz o 180 stopni na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przez swoją niechęć do kryminałów i uprzedzenia do popularnych autorów, sięgając po Nie mów nikomu byłem mocno sceptyczny. Niesłusznie, jak się okazało, bo książka Cobena jest całkiem kompetentnie napisana i naprawdę wciągająca. Fabuła klei się nieźle i chociaż końcówka wydała mi się trochę przekombinowana, nie odczułem by intryga była szczególnie naciągana. Nie podoba mi...

Dobra ale nic niezwykłego. Spodziewałam się czegoś więcej po autorze. Do przeczytania na raz.

Bardzo wciągająca książka, od której nie sposób się oderwać.

Miłośnikom kryminałów i thrillerów Harlana Cobena nie trzeba przedstawiać. To, jak zawiłe intrygi tworzy, w jaki sposób buduje napięcie jest bardzo charakterystyczne dla wielu jego powieści. Ale mimo, iż znając jego styl, wiemy czego możemy oczekiwać, to jednak każda następna książka stanowi świetną rozrywkę i niemałe zaskoczenie.

„Nie mów nikomu” to thriller, dzięki...

Jak zwykle Coben zaskoczył. Zakończenie totalnie mnie zszokowało, chociaż trochę się go spodziewałam :)
Jeśli lubicie ciekawe postacie i dobrze zbudowaną akcję to polecam tę książkę.

Zastanawiam się między oceną 7 a 8. Bardzo ciekawa historia, którą chce się jak najszybciej poznać. Trudno domyśleć się zakończenia- i to najbardziej lubię ☺️
Dużo się dzieje, a akcja coraz bardziej się rozkręca ☺️ myślę że każdy kolejny czytelnik, który sięgnie po tę pozycję, będziee zadowolony 🙂

Przeczytana w 1 dzień... To chyba mówi samo za siebie :-) od początku tajemnicza, wciągająca... Pan Coben po raz kolejny nie zawiódł - zaserwował powieść kryminalną na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie polecam :-)

Dyskusje

22 415