Transgresja

Jirafa Roja
powieść opowiadanie
literatura piękna
powieść opowiadanie

Michał Dąbrowski zadebiutował przychylnie przyjętą przez krytyków powieścią „Dłoń”. Niedawno wydawnictwo Jirafa Roja wydało drugą z kolei książkę znakomicie zapowiadającego się polskiego pisarza pt. „Transgresja”

Transgresja - w psychologii i filozofii, przekraczanie granic biologii, osobowości granic społecznych oraz norm społecznych.*

Głównym bohaterem utworu jest...

• W mojej biblioteczce
  • Chcę w prezencie