Mnemoliterki

mnemoliterki logopedia nauka pisania nauka czytania
popularnonaukowa
978-83-7850-077-3
mnemoliterki logopedia nauka pisania nauka czytania

PRZYDATNE ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA I PISANIA!

Cieszące się coraz większym powodzeniem skuteczne sposoby ułatwiające zapamiętywanie, przechowywanie i przypominanie informacji, znane są pod pojęciem mnemotechniki. Metoda ta polega na porządkowaniu i grupowaniu elementów według określonych zasad, co zwiększa zakres i trwałość pamięci. Wieloletnia praktyka pokazuje, że...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mnemoliterki