Mnemotechniki

mnemotechniki nauka pisania nauka czytania
popularnonaukowa
978-83-7850-078-0
mnemotechniki nauka pisania nauka czytania

Joanna Skibska to doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, zatrudniona na stanowisku adiunkta w Katedrze Pedagogiki na Wydziale Humanistyczno-Społecznym Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Od ponad 20 lat nauczyciel i logopeda w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Pedagog edukacji wczesnoszkolnej, neurologopeda, pedagog specjalny,...

• STOP.1 samorozwoj- propozycje do przeczytania
więcej mniej