Historia kulturowa. Wprowadzenie

Okładka książki Historia kulturowa. Wprowadzenie Peter Burke
Okładka książki Historia kulturowa. Wprowadzenie
Peter Burke Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Historiai nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Historiai
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2012-01-01
2012-01-01
Justyn Hunia
Europa kultura społeczeństwo literatura antropologia

Okładka książki Przegląd Humanistyczny, Tom 53 (2009),Nr 4 (415) Anna Boguska, Peter Burke, Roman Chymkowski, Ivan Colović, Nicole Dołowy-Rybińska, Aleksandra Geller, Zuzanna Grębecka, Agnieszka Karpowicz, Małgorzata Litwinowicz-Droździel, Marcin Napiórkowski, Hanna Obiała, Dorota Piekarska-Winkler, Stanisław Rosik, Zbigniew Wałaszewski, Marta Zimniak-Hałajko, Paweł Żmudzki
Przegląd Human... Anna Boguska, Peter...
Okładka książki Społeczna historia mediów. Od Gutenberga do internetu Asa Briggs, Peter Burke
Społeczna hist... Asa Briggs, Peter B...

Obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych metodologią nowej historii kulturowej. Peter Burke słynie z szerokich zainteresowań badawczych, wnikliwej analizy i przystępnego języka, a to nie wszystkie zalety tej przydatnej pozycji.

• Lektury
  • Zbiory
  • Pracownia
  • Historia nieklasyczna
  • 42 2012
  • Historia (Robocza bibliografia)

Dodaj cytat z książki Historia kulturowa. Wprowadzenie