Kup teraz - 3 oferty w cenie od 37.10 zł do 40.71 zł

Solarisnet
Miłosz literaturoznawstwo krytyka literacka
językoznawstwo, nauka o literaturze
Miłosz literaturoznawstwo krytyka literacka

50 stron do przejścia. Ciekaw byłem genezy sporu Miłosza z Herbertem oraz jego stosunku do powstania '44. Ale 100 stron relacji z tego, kto, kiedy, gdzie i dlaczego postanowił umieścić na pomniku poległych stoczniowców miłoszowski wiersz i noblisty naszego odpowiedzi, pisma czy depesze to już chorobliwa przesada. Nie wspomnę o 100 kolejnych stronach zdjęć tych pism,...

• Krytyka_i_historia_literatury
  • Literatura polska