Kup teraz - 9 ofert w cenie od 12.23 zł do 16.47 zł

Dziewczynka, która nie wiedziała, kim jest

Mariusz Niemycki Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
Skrzat
Agnieszka Semaniszyn-Konat detektyw pies
literatura dziecięca
Agnieszka Semaniszyn-Konat detektyw pies

Książka mi się podobała, ale czasem nie było wiadomo co kto mówi. Najfajniejszy w tej książeczce był detektyw BURAS, który był wilczurem.

Książka zapowiada się ciekawie, poznajemy dziewczynkę i psa-detektywa, ale potem w treść wkrada się chaos, zbyt dużo "dorosłego" słownictwa, namiastki scen z "dorosłych" kryminałów i dziecko traci wątek i zainteresowanie.

"Dziewczynka, która nie wiedziała, kim jest" - Mariusza Niemyckiego to szalona pozycja, przypominająca o niezwykłości i cudowności dziecięcego świata. W niej nawet pies może być gadającym detektywem, a kilkuletnia dziewczynka jego asystentką. Nie dajcie się jednak zwieść, to nie jest tytuł dla dziecka!

Mariusz Niemycki to autor powieści dla dzieci i młodzieży,...

Bardzo ciekawa książka. Dziewczynka o imieniu Wiktoria staje przed biurem detektywistycznym ,,Buras". Prawdziwego detektywa nie ma, ale jest... pies! Bardzo się polubili, ale co z tego wyniknie?

Bardzo fajna książka. Podczas czytania czułem się tak, jak bym się cofnął do lat młodości, kiedy zaczytywalem się w książkach Adama Bahdaja. Jest tajemnica, sledztwo no i... gadający pies w roli detektywa. :) Jest sympatycznie. Autorowi udało się zachować naturę psa. To nie człowiek w skórze psa, ale prawdziwy pies, tyle że gada. :) Córce się podobało, mnie też - oklaski.

Co byście zrobili, gdybyście pewnego dnia odkryli, że nie wiecie kim jesteście? Jedyne co posiadacie, to identyfikator z Waszym zdjęciem i drobne pieniądze w kieszeni dżinsów.
Nastoletnia Wiktoria nie pamięta niczego ze swojego życia. Postanawia, więc znaleźć kogoś, kto pomoże jej poznać przeszłość. Jej wybór pada na biuro detektywistyczne „BURAS”. Możecie sobie tylko...

• 2012
  • 2014
  • W domowej bibliotece
  • Miałam, ale wymieniłam / oddałam do biblioteki ;)
  • Literatura mojej córki
  • Książki Wiktorii
  • 2019

Dodaj cytat z książki Dziewczynka, która nie wiedziała, kim jest