Wszystkie smaki namiętności

literatura piękna
Agnieszka Myśliwy
Zaczytaj się
literatura współczesna literatura dla kobiet

Książka z tych, w których po przeczytaniu kilku pierwszych stron wiesz jak się skończy i kto się w kim zakocha. Ale czasem i na takie książki mam ochotę. Ta mi się podobała, fajnie mi się ją czytało. Plusem było to, że została napisana ze smakiem, gdzie sceny erotyczne nie wywoływały u mnie mdłości i nie stanowiły 90% książki. Według mnie książka była całkiem przyjemna.

Bardzo przyjemna, lekka, nie ma co doszukiwać się w tym sztuki, ale rozrywka naprawdę zacna. Polecam z kubkiem gorącej czekolady i kocykiem.

Bardzo przyjemna pozycja na leniwy wieczór z kocykiem i ciepłą herbatą.
To historia ze smaczkiem, dużą dozą namiętności, walki między miłością a nienawiścią i silnym przyciąganiem.
Phoebe jest silną kobietą, nauczoną kontrolować wszystko w swoim życiu. Gdy odziedzicza po wujostwie restauracje wieże jednej rzeczy jej brakuje - smykałki kulinarnej. Zatrudnia więc szefa...

Spodziewałam się głębszej historii i lepszego romansu, nie mniej jednak przyjemna.

1925

Przepraszam za wyrażenie, ale jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy dotyczące tej książki to "popitaśne" ....... treści prawie żadnej, natomiast sfrustrowana kobieta opisuje dziki seks, którego jej zapewne brakuje a który niestety jest kanwą tej książki, nawet jedzenie ........ się nie pojawia tutaj..... jak dla mnie przaśna pozycja, która przyznaje rozbawiła...

Lekka i przyjemna książka o pożądaniu, które może zmienić się w wielką miłość.

Do książki sięgnęłam w ramach remanentu na półkach. Zdziwiłam się nieco, że ją w ogóle mam, ale pewnie nabyłam w ramach uzupełniania zamówienia, żeby starczyło na darmową wysyłkę. Pomyślałam, ze jak ZNAK, to poniżej pewnego poziomu nie schodzi.Jednak się myliłam. Toż to "harlekin" jakiś! Po pierwszych stronach już dokładnie wiadomo, jak się wszystko skończy. Kolejne wątki,...

polecam

Jeśli ktoś - tak jak ja - oczekiwał powieści której akcja toczy się w kuchni, smakowitych opisów potraw i ich przyrządzania, inspiracji kulinarnych i wplecionego w to subtelnego wątku romantycznego... bardzo się rozczaruje. Kulinarna strona powieści została okrutnie stłamszona przez wątek romantyczny w stylu "Greya".

Książka nudna,przewidywalna,napisana po sukcesie innych erotycznych pozycji. Nie wiem dlaczego w ogóle ją przeczytałam? Seks w restauracji? Może kogoś to kręci. Strata czasu.

Dyskusje

• 2013