Pomnik Cesarzowej Achai - Tom II

Andrzej Ziemiański Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Pomnik Cesarzowej Achai (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
Achaja polska fantastyka
Pomnik Cesarzowej Achai (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Achaja polska fantastyka

Oficjalne recenzje i

Świetna kontynuacja serii

[ 27 ] Link do recenzji

Interesująca książka jedynym minusem jest fakt, że jest topornie napisana i trudno przeczytac 5 tomów po kolei

świetna kontynuacja Achai

Bardzo, ale to bardzo mi się podoba, wsiąknęłam jak w Achaję. Kto by przypuszczał, że marynarka wojenna, okręty i polskie militaria tak przypadną mi do gustu? A przypadły jak mało co. Wszak mało kto pisze jak Ziemiański. Spijam słowa, są tak bardzo w moim stylu, w każdej jego książce. Kobiety nie są tutaj eterycznymi blondyneczkami, jak trzeba to przywalą i używają słowa...

Zdecydowanie lepszy cykl niż powieść "toy wars." Ciekawa fabuła, duży plus za narracje z perspektywy różnych bohaterów. Drugi tom dużo bardziej polityczny, co dla mnie nie za bardzo jest plusem, ale co kto lubi. Momentami trochę przeciągnięta i niestety ale czasami się nudziłam, ale ogólnie jestem na tak.

O wiele lepsza niż Achaja.

Drugi tom nadal utrzymuje poziom. Mam wrażenie że jeszcze bardziej się wciągnęłam. Widoczny jest rozwój autora. Serdecznie polecam

Druga część trzyma wysoki poziom pierwszej. Historie poszczególnych bohaterów nam się rozbudowały, mamy kilka zwrotów akcji. Cała główna linia fabularna świetnie się zazębia z informacjami na poły mitologicznymi z cyklu "Achaja". Polecam :)

Bardzo dobra kontyuacja

Dużo więcej tego co polubiłem w pierwszym tomie, tutaj dowiadujemy się więcej i więcej niebezpieczeństw czychajacych na naszych bohaterów. Muszę zabrać się za 3 tom pomnika cesarzowej Achai. Polecam każdemu cały cykl. Pozdro.

Od dawna chciałam przeczytać cykl "Pomnik cesarzowej Achai", jednak jakoś nie mogłam trafić na pierwszy tom. Dlatego zaczęłam od drugiego. I w sumie nie żałuję, bo powieść jest naprawdę świetna. Choć muszę przyznać, że czułam się trochę zagubiona. To jednak druga część cyklu i mimo iż, wiele nawiązań pozwala się domyślić wydarzeń z pierwszej części, brakuje mi szczegółów....

Dyskusje

4 102