Tablice Matematyczne

Okładka książki Tablice Matematyczne
Tomasz Szymczyk Wydawnictwo: Park Edukacja informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Park Edukacja
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nowe tablice Jan Desselberger, Anna Pielesz, Stanisław Rabiej, Włodzimierz Raczek, Tomasz Szymczyk, Leszek Trząski
Ocena 7,0
Nowe tablice Jan Desselberger, A...
Okładka książki Tablice matematyczne, fizyczne, chemiczne, astronomiczne Jan Desselberger, Anna Pielesz, Stanisław Rabiej, Tomasz Szymczyk
Ocena 7,2
Tablice matema... Jan Desselberger, A...