Drużyna Marzeń. Mistrzowie!

komiksy
978-83-63248-57-4
Barbara Bardadyn
FC Barcelona Hiszpania komiks barca piłka nożna

Takiej recenzji jeszcze nie było! Opowiem wam o dwóch książkach książeczkach, bo książką tego nie da się nazwać. Mowa tu o wspaniałych lekturach Barci Toons, które opowiadają o FC Barcelonie, którą kocham całym sercem i ludzie za to mnie nie cierpią. Trudno opowiedzieć, o fabule i nawet bohaterach, bo ich nie ma. Są, ale to piłkarze, więc recenzja będzie inna. A o czym...

• Domowa biblioteczka
  • 2015 komiksy
  • Przeczytane 2013
  • FC Barcelona
  • Egzemplarz recenzencki
  • KFootball

Dodaj cytat z książki Drużyna Marzeń. Mistrzowie!