Machiavelli w Brukseli. Sztuka lobbingu w Unii Europejskiej

Rinus van Schendelen Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Machiavelli in Brussels. The Art of Lobbying the Eu
83-89574-93-4
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
lobbing europeistyka prawo i administracja psychologia polityczna
Machiavelli in Brussels. The Art of Lobbying the Eu
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
83-89574-93-4
lobbing europeistyka prawo i administracja psychologia polityczna