Physical Realization

filozofia, etyka
angielski
9780199214396
Metaphysics
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Personal Identity Joseph Butler, Paul Grice, David Hume, John Locke, Thomas Nagel, Derek Parfit, John Perry, Anthony Quinton, Thomas Reid, Sydney Shoemaker, William Uzgalis
7,0
Personal Identity Joseph Butler, Paul...
Okładka książki Reading Parfit Robert Merrihew Adams, Simon Blackburn, David Brink, Jonathan Dancy, David Gauthier, Frank Jackson, Judith Jarvis Thomson, Mark Johnston, John McDowell, Philip Pettit, Sydney Shoemaker, Michael Smith, Michael Stocker, Larry Temkin
0,0
Reading Parfit Robert Merrihew Ada...